O nás

Jsme česká komunikační agentura poskytující kompletní servis v oblasti reklamy a marketingu. Zejména v oblasti realizace reklamních kampaní včetně mediálního plánování a nákupu reklamního prostoru a především public relations kampaní. Dále zajišťujeme produkční, kreativní a grafické práce, výrobu tiskovin a reklamních předmětů. Rádi vám pomůžeme i s tvorbou webových stránek včetně redakčního obsahu a s optimalizací pro vyhledávače SEO.

Jsme tým lidí, kteří mají štěstí, že je jejich práce baví. Nejedeme ve stereotypu, rádi ušijeme klientovi kreativní návrh kampaně přímo na míru. Ať už jde o prezentaci společnosti, jejích produktů či služeb. Samozřejmostí je vždy respekt k představám klienta, naplňování dohod a dodržování mlčenlivosti. Bonusem je naše flexibilní pracovní doba a schopnost vnést do naší práce intuici.

Jsme pozitivně komunikativní jak uvnitř týmu, tak směrem ke klientovi, novinářům i dodavatelům. Cílem naší komunikace pro vás a za vás je vytváření, posilování a udržování vašeho dobrého vztahu s veřejností, resp. s cílovou skupinou a médii.

Jsme v komunikaci profesionálové, pro které je každý klient nejdůležitější. Naši klienti to vědí.